Notice: Constant _JEXEC already defined in /home/spatiala/domains/spatialacademy.com/public_html/templates/rt_enigma_j15/index.php on line 2
گوگل ارث
دوشنبه, 29 مهر 1398
گوگل ارث
گوگل ارث

گوگل ارث

دره گوگل ارث یکی دیگر از خلاقیتهای گروه آکادمی علوم مکانی بوده است که در سالهای اخیر شاهد آن بودیم. ارائه و انتقال مفاهیم و مطالب GIS‌ و RS‌ در قالب Google Earth از جمله دلایلی بوده که استقبال زیادی از صورت گرفته است. به جرات میتوان گفت سرفصل های ارائه شده توسط گروه آکادمی علوم مکانی از انسجام و محتوی مناسبی برخوردار است که نمونه دیگری را نمی توان برای آن پیدا کرد.

سه شنبه, 17 بهمن 1391 22:40

کارگاه یک روزه Google Earth

نوشته شده توسط

geدوره یک روزه گوگل ارث مجموعه از مفاهیم و اصول اولیه یادگیری گوگل ارث, نمونه مثال های صورت گرفته در محیط گوگل ارث و در نهایت برخی از دستورات کاربردی که مورد نیاز مخاطبین می باشد ارائه می گردد.

 

یکشنبه, 06 اسفند 1391 15:45

دوره بلند مدت Google Earth

نوشته شده توسط

geدوره بلند مدت گوگل ارث با فرض برگزاری کارگاه یک روزه گوگل ارث و توافق افراد (دانشجویان, اساتید و سازمان ها و شرکت های خصوصی و دولتی) در محل مورد نظر مخاطبین برگزار خواهد شد. الزام شرکت در کارگاه یک روزه گوگل ارث از آن جهت می باشد که مخاطب درک صحیحی از آنچه که می خواهد بیاموزد داشته باشد. پیشنیاز ها لازم برای بهره برداری از این دوره بلند مدت, تعدیل سطح توقعات و ترسیم دورنمای واقعی از دوره در کارگاه یک روزه گوگل ارث تبیین شده است.

ورود به سایت